Kalite Ve Gıda Güvenliği Politikamız

  • ALSANCAK DOSTLAR FIRINI Ltd. Şti., geleneksel reçete ve yöntemlere sadık kalarak el emeği ile boyoz çeşitleri üretimi yapan, şubelerimizde sunum ve dondurulmuş sevkiyat faaliyetlerini yürüten, müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firmadır.
  • Yerel kültüre mal olmuş boyoz lezzetini yaşatırken, geleneksellik ile yenilikçilik arasındaki bağı sağlıklı ve dengeli bir şekilde kurarak 1983 yılından bu yana sektörde köklü bir yer edinmiştir.
  • Gıda güvenliği ve müşteri memnuniyeti bazlı üretim anlayışını benimseyen firmamızın temelinde çevreye, doğaya ve özellikle insana saygı vardır. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesi yanında hijyenik üretim ve sunum yapmak büyük önem taşımaktadır.
  • Ürün güvenliğini sağlamak amacıyla, tüm girdilerimizin kontrol altında tutulması için tedarikçilerimiz ile ortak çalışılmakta, hammaddeden son ürüne kadar gıda güvenliği, yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uyulmaktadır.
  • Firmamızın prensibi; yasal mevzuata ve gıda güvenliği şartlarına uyarak otantik, spesifik kalitede ürünlerin sağlıklı bir şekilde hazırlanmasını, sunumunu gerçekleştirmek, bu şekilde ürün güvenliğini garanti altına almak, müşterilerimizin istek ve beklentilerine eksiksiz ve zamanında cevap vererek müşteri memnuniyetini arttırmak ve çevreye duyarlı örnek bir firma olmaktır.
  • Sürekli iyileştirme kapsamında; sektördeki teknolojik gelişmeler takip edilmekte, çalışanlarımızın eğitim ve gelişimi desteklenerek sisteme katılımları sağlanmakta ve deneyimleri sistemin etkinliği içerisinde yüksek verime dönüştürülmektedir.
  • Kalite ve Gıda Güvenliği Sistemimizin uygulanması, devam ettirilmesi, gözden geçirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi firmamızın Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası olarak belirlenmiş ve tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiştir.
Şirket Müdürü:     
Berrin Akar Rasuli